hpv

HPV vaccinatie  

Ben je een meisje geboren in 1999? Dan krijg je in het voorjaar van 2012 een uitnodiging voor je HPV vaccinaties. Heb je de oproepkaarten ontvangen? Ga dan voor je 1e HPV vaccinatie naar "Waar en wanneer 1e HPV vaccinatie". Kijk meteen op "Waar en wanneer 2e HPV vaccinatie". Let op: je krijgt hier geen nieuwe uitnodiging voor.

 

Voor je 3e HPV vaccinatie ontvang je in het najaar een oproepkaart en uitnodigingsbrief. Het oproepschema voor deze vaccinatie wordt in het najaar op de website gepubliceerd.

 

Ben je een meisje geboren in 1997 of 1998? En heb je je 2e HPV vaccinatie gemist? Ga dan naar "Waar en wanneer 2e HPV vaccinatie". Heb je je 3e HPV vaccinatie gemist? Ga dan naar "Gemiste 3e HPV vaccinatie".

 

 

Vragen over HPV-virus en de vaccinatie?

Bij veelgestelde vragen vind je uitgebreide informatie over HPV. Maak bij andere vragen gebruik van het contactformulier.  

 

Op www.rijksvaccinatieprogramma.nl vind je veel informatie en leuke filmpjes. 

 
 
 

 

 

Mini magazine:

 

Deze Communit-E is uitsluitend toegankelijk voor daartoe geautoriseerde gebruikers. Degene die gebruik maakt van deze Communit-E of de daarin opgenomen gegevens zonder dat daartoe door de eigenaar een schriftelijk gebruiksrecht is verleend, handelt onrechtmatig en kan door de eigenaar in rechte worden vervolgd.

Wachtwoord opvragen
 
 

Uitloggen